Dış ticaret

warning: Creating default object from empty value in /home/kariyer/domains/islamikariyer.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

E- İç Ve Dış Ticaret Eğitimi

İnternet Dünyasında Gerçek Para Kazanmanın Yolları..!
İslam Kariyer üyelerine özel kampanyalı bu eğitim ile E-İç Ve Dış Ticaret Uzmanı Olun!
Kariyerinizde yeni bir sayfa açabilir İstediğin Firmada Çalışabilirsin..! Hem Okuyup Hem İnternette Ticaret Yapabilir Ek Kazanç Elde Edebilirsin..! Sermayesiz İş Kurabilirsin..! Ek İş Yapabilirsin..! Sektör Değiştirebilirsin..! BROKER OLABİLİRSİN,
Programın Amacı;
Internet üzerinden Uygulamalı olarak alıcı ile satıcıyı biraraya getirip para kazanmanın yolları ve incelikleri, uluslararası ticari yazışma teknikleri, Etkili Web sitesi yapma, Uygulamalı uluslararası teslim ve ödeme şekilleri, Uygulamalı Uluslararası ihracat ve ithalat prosüdürleri ve mevzuatı hakkında A’dan Z’ye tüm bilgileri öğreterek katılımcıyı Uluslararası E-iç ve Dış Ticaret Uzmanı yapmak.
Eğitimin Faydaları;
Almış olduğunuz üniversite eğitiminin üzerine uzmanlaştığınız konu hakkında bu eğitim ile birlikte hayata hazır hale gelir, rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Firmalar sizi farkınızdan dolayı tercih edecektir.

Baba öğüdünü tuttu yağ kralı oldu

Orkide Yağları’nın hikâyesi, Kırkağaç’ta küçük bir esnaf dükkânıyla başlıyor. Ahmet Küçükbay, “Alan ve satanın rızasını almadan ticaret yapmadık” diyor.

Paraya değil beyin desteğine ihtiyaç var

Türkiye’de 70 binin üzerinde aracın Kargaz, Oto Gaz Sistemleri adı altında LPG’ye dönüşümünü gerçekleştiren Baykan Grup, temellerini 18 yıl önce küçük bir proje firması olarak atar. Geçen sürede birçok büyük konut ve sanayi sektörünün ısıtma ve havalandırma projesini hayata geçirir. Avrupa’nın dev şirketlerinden ortaklık ve işbirliği teklifleri alır. İtalya’da Baykan markası adı altında ürettiği kombileri hem Türkiye’de hem de Avrupa’da satar.

Paranın efendileri

Euro ile dolar arasındaki bilek güreşinin sonucu, önemli ölçüde Irak Operasyonu’nun ne şekilde neticeleneceğine bağlı. Doları zayıf anında yakalayan euro’nun en büyük handikapı AB ekonomisindeki önlenemeyen kriz. 11 Eylül Saldırısı’nın ardından küstürülen Arap sermayesinin dolar’dan euro’ya geçme eğilimine girmesi ve bazı Arap ülkelerinin petrol satışını dolar değil de euro üzerinden yapacağı yönündeki belirtiler ABD’yi rahatsız ediyor.


Lütfen ilanlariniz icin ilan ekle formunu kullaniniz!

sitemizdeki yer alan yorum mantigindaki tüm ilanlar yayindan kaldirilmistir. Ilanlarini ilan ekleme forumunu kullanarak ekleyiniz. Sistemdeki mevcut ilan gösterimleri buradaki sayfamizda aktif haldedir. Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz


Eklenen Tüm IlanlarBizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayınız


data-ad-client="ca-pub-2336117989709366"
data-ad-slot="5297746677"
data-ad-format="auto">

Google
 

Son yorumlar

Anket

islamikariyer.com (2006-2008).