ek iş imkanı

warning: Creating default object from empty value in /home/kariyer/domains/islamikariyer.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

Çalışan Kişiler İçin Ek İş İmkanı

21. asrın başlarında bulunduğumuz bu zaman diliminde kişiler artık tek maaşla geçinemez hale geldiler. Bu sebepten dolayı çalışmış oldukları işin haricinde ek iş arayarak daha rahat bir şekilde geçimlerini sağlamak düşüncesiyle çeşitli iş fikirlerini araştırarak bu noktada kendilerine uygun bir ek iş yapmak için gayret göstermektedirler. Şunu açıkça söyleyebiliriz; bu konuda kesinlikle haklı olduklarını düşünüyorum. Küresel çalkantılardan dolayı bazı insanlar işlerini kaybederek zor durumda kalıyorlar. Mevcut işlerinde çalışırken sıkıntıya düştüklerinde kendilerine yardımcı olacak bir ek iş imkânını tercih ederek mantıklı bir çalışma yapıyorlar. Birçok kardeşimizde kendilerini tatmin edecek derecede maaş alamadıklarından çalışmış oldukları işlerinin gelirinin kendilerine yetmemelerinden dolayı ek iş yapmak isteyen kişi sayısı bir hayli çoğalmış durumdadır. Ek iş yaparken kişi bazı noktalara dikkat etmesi gerekmektedir. Kişiler para kazanacağım derken sağlığından olacak kendilerini yıpratacak iş sistemlerini tercih etmemeleri kendileri açından en makul olanıdır.


Lütfen ilanlariniz icin ilan ekle formunu kullaniniz!

sitemizdeki yer alan yorum mantigindaki tüm ilanlar yayindan kaldirilmistir. Ilanlarini ilan ekleme forumunu kullanarak ekleyiniz. Sistemdeki mevcut ilan gösterimleri buradaki sayfamizda aktif haldedir. Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz


Eklenen Tüm IlanlarBizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayınız


data-ad-client="ca-pub-2336117989709366"
data-ad-slot="5297746677"
data-ad-format="auto">

Google
 

Son yorumlar

Anket

islamikariyer.com (2006-2008).