warning: Creating default object from empty value in /home/kariyer/domains/islamikariyer.com/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

SELAM OLSUN

Selam ile.. Tuzla'da yaşamaktayım.. 2001 başörtüsü yasağı mağdurlardanım. O tarihte de çok iş aradım ama Rabbim okuluma döndürdü tekrar ve İmam hatip lisesini tamamladım. Şimdi İlahiyat önlisans eğitimi alıyorum nasibsa Din Kültürü Öğretmeni olacağım. Asıl mevzum ben sedef hastasıyım ve de depresyon tedavisi görmekteyim. İş tecrübem olmadığından iş bulamıyorum , hastalıklarımdan ötürü aileme maddi destek sağlamak zorundayım. Az düzeyde bilgisayar bilmekteyim, masa başı işlerinde çalışabilirim tek isteğim dindar işverenim olması.. Yok mu beni duyan inanın bu işe çok ihtiyacım var, gerçekte çalışmayı istemiyorum , kadının yeri evidir ama evli olmadığımdan ötürü artık kendimi yük hissediyorum aileme karşı , inanın samimiyim. Bu hastalıkların tedavisi masraflı SSK güvencem de yok, Tuzla, Pendik civarı semtlerde çalışabilirim..Hakkınıza girdim aff ve..Selam ile..

Namaz kılarak insanlar işlerini yapamazlar mı?

İnsanlar namaz kılarak işlerini aksatmış mı oluyor?

24 yaşında önlisans mezunu bir gencim.12 yaşımdan beri fahri olarak mahalle camimizde hocalarıma yardım eder müezzinlik vb işleri yaparım.Keşke annem babam zorlamasaydı da meslek lisesi yerine imamhatip okusaydım diyorum.Aydında yaşıyorum buradaki iş yerlerine baktığınızda kesinlikle hem çalışıp hemde namazınızı kılmanız mümkün değil.İnsanları köle gibi kullanmak istiyorlar.Ama bende kararlıyım.Gerekirse 10 sene beklerim hem namazımı kılabileceğim hemde helalinden para kazanabileceğim bir büro içi iş arıyorum.Bilgisayar bilgim var çok şükür rabbime.Namazlarımın arkasından hep dua ederim ya erhamerrahimiyn ne olur ya rabbi hem namazımı kılabileceğim hemde dünyalığımı idame ettirmek için bir iş nasip et.Ne olur ya rabbi seni tanımayan,seni zikretmekten geri duran,senin için ibadet edilirken engelleyen,sana küfür eden insanların emrine girmeyi bana nasip etme diye.

Dünya ve Ahiret Dengesindeki İmtihanlarımz (Namaz ve İş Önceliği)

Es Selamu Aleyküm,

Önceliği Allah' ın rızasını kazanma gayreti olan tüm herkese Allah imtihanını kolayşatırsın İnşaAllah.

Yaklaşık son iki yılım hariç geleneksel bir inanış tarzı ile kendimi hani deyim yerindeyse bir nevi avutarak geçirmişim sorumluluğun başlangıcından sonra geçen uzun yılları hani az da sayılmaz. Yaşım 35 oldu. Şairirn dediği gibi ortalama bir ömrün yarısı. Şüphesiz en doğrusunu Kainatın yeğane sahibi bilir. Belirtmek istediğim 35 sene hadi bunun 12 sini ergenlik öncesi dersek kaldı 23 sene bunun iki yılınıda son iki yılım olarak düşünce gaflet içinde geçen koskoca 21 sene. Küçümsenmemesi gereken 21 sene. Rahmetli Fatih sultan Mehmed hanın İstanbulu feth ederken bulunduğu yaş.

Karizma işsizliğin önüne geçti

Konya’nın Seydişehir ilçesinde maddi imkansızlıkları gerekçe göstererek böbreğini satışa çıkaran kişi, ilçe Belediye Başkanı İbrahim Halıcı’nın temizlik servisinde teklif ettiği 420 YTL maaşlı işi "kariyerine uymayacağı" gerekçesiyle kabul etmedi. AA muhabirinin edindiği bilgiye göre, 15 yıl bir kamu kurumunda memurluk yaptıktan sonra bu işinden ayrılan evli ve 4 çocuk babası Selimhan B. (38), son 1 yıldır özel bir şirkette 300 YTL aylıkla çalıştı.


Lütfen ilanlariniz icin ilan ekle formunu kullaniniz!

sitemizdeki yer alan yorum mantigindaki tüm ilanlar yayindan kaldirilmistir. Ilanlarini ilan ekleme forumunu kullanarak ekleyiniz. Sistemdeki mevcut ilan gösterimleri buradaki sayfamizda aktif haldedir. Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz


Eklenen Tüm IlanlarBizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayınız


data-ad-client="ca-pub-2336117989709366"
data-ad-slot="5297746677"
data-ad-format="auto">

Google
 

Son yorumlar

Anket

islamikariyer.com (2006-2008).