E-Ticaret

warning: Creating default object from empty value in /home/ikariyer/domains/islamikariyer.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

E- İç Ve Dış Ticaret Eğitimi

İnternet Dünyasında Gerçek Para Kazanmanın Yolları..!
İslam Kariyer üyelerine özel kampanyalı bu eğitim ile E-İç Ve Dış Ticaret Uzmanı Olun!
Kariyerinizde yeni bir sayfa açabilir İstediğin Firmada Çalışabilirsin..! Hem Okuyup Hem İnternette Ticaret Yapabilir Ek Kazanç Elde Edebilirsin..! Sermayesiz İş Kurabilirsin..! Ek İş Yapabilirsin..! Sektör Değiştirebilirsin..! BROKER OLABİLİRSİN,
Programın Amacı;
Internet üzerinden Uygulamalı olarak alıcı ile satıcıyı biraraya getirip para kazanmanın yolları ve incelikleri, uluslararası ticari yazışma teknikleri, Etkili Web sitesi yapma, Uygulamalı uluslararası teslim ve ödeme şekilleri, Uygulamalı Uluslararası ihracat ve ithalat prosüdürleri ve mevzuatı hakkında A’dan Z’ye tüm bilgileri öğreterek katılımcıyı Uluslararası E-iç ve Dış Ticaret Uzmanı yapmak.
Eğitimin Faydaları;
Almış olduğunuz üniversite eğitiminin üzerine uzmanlaştığınız konu hakkında bu eğitim ile birlikte hayata hazır hale gelir, rakiplerinizden bir adım önde olursunuz. Firmalar sizi farkınızdan dolayı tercih edecektir.


Lütfen ilanlariniz icin ilan ekle formunu kullaniniz!

sitemizdeki yer alan yorum mantigindaki tüm ilanlar yayindan kaldirilmistir. Ilanlarini ilan ekleme forumunu kullanarak ekleyiniz. Sistemdeki mevcut ilan gösterimleri buradaki sayfamizda aktif haldedir. Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz


Eklenen Tüm IlanlarBizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayınız


data-ad-client="ca-pub-2336117989709366"
data-ad-slot="5297746677"
data-ad-format="auto">

Google
 

Son yorumlar

Anket

islamikariyer.com (2006-2008).