İlaç sektörü

warning: Creating default object from empty value in /home/ikariyer/domains/islamikariyer.com/private_html/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

İlaç sektörünün sosyal medyadaki yeri

İlaç sektörünün sosyal medyadaki yerini tartışmak için ilaç ve iletişim sektöründen önemli isimler PTMS tarafından düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Toplantıda Bilgi Erişim Sistemleri (Babil 2006) yazarı Yrd. Doç. Dr. Aykut Arıkan, Boehringer Ingelheim Klinik Kalite ve İlaç Güvenliliği Müdürü Dr. Burkay Adalığ ve 2003 yılından bu yana AİFD’ye etik danışman olarak hizmet veren Bülent Becan ilaç sektörünün sosyal ağlardaki gelişimi üzerine sunumlar gerçekleştirdiler. İnteraktif bir şekilde gerçekleşen toplantıda sağlık sektöründe yeni iletişim fırsatları tartışıldı. Konuyla ilgili vaka örnekleri ile zenginleşen toplantı katılımcılar tarafından ilgiyle karşılandı.


Lütfen ilanlariniz icin ilan ekle formunu kullaniniz!

sitemizdeki yer alan yorum mantigindaki tüm ilanlar yayindan kaldirilmistir. Ilanlarini ilan ekleme forumunu kullanarak ekleyiniz. Sistemdeki mevcut ilan gösterimleri buradaki sayfamizda aktif haldedir. Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz


Eklenen Tüm IlanlarBizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayınız


data-ad-client="ca-pub-2336117989709366"
data-ad-slot="5297746677"
data-ad-format="auto">

Google
 

Son yorumlar

Anket

islamikariyer.com (2006-2008).