iş sağlığı ve güvenliği

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhosts/islamikariyer.com/httpdocs/modules/taxonomy/taxonomy.module on line 1364.

“İskele güvenliği” iş kazalarını azaltıyor

Türkiye’de, iş sağlığı ve güvenliği konusunda önemli bir boşluğu gündeme getiren İskele Güvenliği Konferansı, İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası kapsamında, Ankara Bilkent Otel’de gerçekleştirildi. İskele sistemleri konusunda dünyanın önde gelen firmalarından Layher’in katkıları ile ARTI Danışmanlık tarafından düzenlenen konferansa kamu ve özel sektör temsilcileri büyük ilgi gösterdi. Konferansta, Çalışma Bakanlığı’nın ilk denetimlerinde, uyarı cezası alan şantiyelerden yüzde 66’sında, ikinci denetimde iskele güvenliği ile ilgili eksik ve yanlışını düzeltmediği için faaliyetlerin durdurulduğu ve kapatma cezası verildiği, önümüzdeki dönem denetimlerin daha da yaygınlaştırılacağı vurgulandı.

Mevzuatla ilgili sıkıntılar dile getirildi


Lütfen ilanlariniz icin ilan ekle formunu kullaniniz!

sitemizdeki yer alan yorum mantigindaki tüm ilanlar yayindan kaldirilmistir. Ilanlarini ilan ekleme forumunu kullanarak ekleyiniz. Sistemdeki mevcut ilan gösterimleri buradaki sayfamizda aktif haldedir. Teknik sorun ve diger sorulariniz icin lütfen bizimle buradan iletisime geciniz


Eklenen Tüm IlanlarBizimle çalışmak isterseniz buraya tıklayınız


data-ad-client="ca-pub-2336117989709366"
data-ad-slot="5297746677"
data-ad-format="auto">

Google
 

Son yorumlar

Anket

$res[title]
"; } } /* echo "

"; $gun = date('Y-m-d'); echo "

"; $rs = mysql_query("SELECT name,tid,sebil FROM kariyer_term_data WHERE gun='$gun' ORDER BY top DESC "); if(mysql_num_rows($rs)){ $i=1; while($res = mysql_fetch_array($rs)){ //$res[name] = eregi_replace('<','<',$res[name]); if ($res[sebil]=='') $res[sebil] = 'taxonomy/term/'.$res[tid]; echo " $res[name] . "; } }else{ $rs = mysql_query("SELECT tid FROM kariyer_term_data ORDER BY tid DESC"); if(mysql_num_rows($rs)){ $i=1; $gun = date('Y-m-d'); while($res = mysql_fetch_array($rs)){ mysql_query("UPDATE kariyer_term_data SET gun='$gun', tgun=tgun+1 WHERE tid='$res[tid]'"); $i++; if ($i%50==0 && $i>49){ $gun = strtotime($gun); $gun = date('Y-m-d',mktime(0,0,0,date('m',$gun),date('d',$gun)+1,date('Y',$gun))); } } } } echo "

"; mysql_free_result($rs); */ ?>

islamikariyer.com (2006-2008).